Βρίσκεστε εδώ:: Δήλωση Μαθημάτων Επιλογής Κατεύθυνσης Γ' Εξαμήνου

Δήλωση Μαθημάτων Επιλογής Κατεύθυνσης Γ' Εξαμήνου

Παρακαλούμε να δηλώσετε τα τρία (3) μαθήματα επιλογής που επιθυμείτε να παρακολουθήσετε, μέχρι 02/06/2017.

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής της Κατεύθυνσης: XΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ, πατήσετε   ΕΔΩ

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής της Κατεύθυνσης:

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ, πατήσετε  ΕΔΩ

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής της Κατεύθυνσης:

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, πατήσετε   ΕΔΩ

Μπορείτε να δείτε τις περιγραφές των μαθημάτων του Γʼ εξαμήνου, στο site: http://mba.uom.gr (Περιεχόμενο Σπουδών)

Σας υπενθυμίζουμε ότι Σύμφωνα με τον Ενιαίο Κανονισμό:

·          Για να πραγματοποιηθεί ένα μάθημα επιλογής πρέπει να επιλεγεί τουλάχιστον από 6 φοιτητές.

·          Αλλαγή μαθήματος μπορεί να γίνει μέχρι τη δεύτερη εβδομάδα μαθημάτων. Αυτό ισχύει μόνο στην περίπτωση που οι αλλαγές αυτές δεν επιφέρουν ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος, με βάση τις αρχικές δηλώσεις. Ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος επιλογής μπορεί να γίνει δεκτή μόνον εφόσον ζητηθεί αλλαγή μαθήματος από το (50% +1) των φοιτητών που επέλεξαν αρχικά το μάθημα (μέχρι το τέλος της β' εβδομάδας).

·           Έναρξη μαθημάτων Γ' εξαμήνου: 02/10/2017