Βρίσκεστε εδώ:: Απόκτηση 2ου Τίτλου Σπουδών με άλλη Κατεύθυνση (Εξειδίκευση)

Απόκτηση 2ου Τίτλου Σπουδών με άλλη Κατεύθυνση (Εξειδίκευση)

Αγαπητοί απόφοιτοι του ΜΒΑ,

Το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας ενημερώνει τους αποφοίτους του ότι μπορούν να αποκτήσουν και δεύτερο τίτλο σπουδών με άλλη εξειδίκευση/κατεύθυνση από αυτήν που έχουν ήδη και που προσφέρονται από το πρόγραμμα:  α) Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ - Master in Business Administration), και β) Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης στη Διοίκηση Επιχειρήσεων με εξειδίκευση στα γνωστικά αντικείμενα Μάρκετινγκ, Χρηματοοικονομική Διοίκηση, Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων, Διοίκηση Επιχειρήσεων Φιλοξενίας, Διοίκηση και Οικονομική Διαχείριση Μονάδων Παροχής Υπηρεσιών Υγείας, Διοίκηση Εκπαιδευτικών Οργανισμών και Διοίκηση Αθλητικών Μονάδων και Φορέων (Οι κατευθύνσεις προσφέρονται μόνο αν υπάρχει η ελάχιστη απαιτούμενη από τον κανονισμό συμμετοχή).

Παρακαλούμε δείτε τα συνημμένα έντυπα και διαβάστε τα άρθρα του ενιαίου κανονισμού 5.8 και 5.10.

Σας ευχαριστούμε

-----------------------------------------------------------------------
Γραμματεία ΔΠΜΣ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ)

Πανεπιστήμιο Μακεδονίας