Βρίσκεστε εδώ:: Διάλεξη στο πλαίσιο του μαθήματος του ΜΒΑ με τίτλο «Ποσοτική Ανάλυση Επιχειρησιακών Αποφάσεων»

Tην Παρασκευή, 11/03/16, στα πλαίσια της διδασκαλίας του μαθήματος του ΜΒΑ με τίτλο "Ποσοτική Ανάλυση Επιχειρησιακών Αποφάσεων", ο καθηγητής Ε. Θανασούλης του Aston Business School θα παρουσιάσει εισαγωγικά θέματα της μεθοδολογίας DEA και κατόπιν σχετική έρευνα στον κλάδο της υγείας, στο Ηνωμένο Βασίλειο.

Η διάλεξη θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδρίων και θα δοθεί δύο φορές (ακολουθώντας το πρόγραμμα διδασκαλίας των δύο τμημάτων του executive ΜΒΑ).
Η πρώτη στις 16:30  -19:00 και η δεύτερη στις 19:00 - 21:30.

Όποιος και όποια φοιτητής (τρια) ή απόφοιτος (η) του ΜΒΑ ενδιαφέρεται να την παρακολουθήσει είναι ευπρόσδεκτος (η).