Βρίσκεστε εδώ:: Δήλωση Θέματος Διπλωματικής Εργασίας

Δήλωση Θέματος Διπλωματικής Εργασίας

Σας ενημερώνουμε ότι η Ειδική Διατμηματική Επιτροπή του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (αρ. συν. 13/2-6-2011) αποφάσισε να τροποποιήσει τη διαδικασία ανάθεσης διπλωματικών εργασιών προκειμένου να δοθεί η ευκαιρία σε όλους τους φοιτητές να μιλήσουν με τον καθηγητή που τους ενδιαφέρει. Η χρονική περίοδος διαβούλευσης θα είναι από 1/12/2011 μέχρι 20/1/2012.

Την περίοδο αυτή οι φοιτητές συζητούν με τους διδάσκοντες αλλά δεν αποστέλλονται ακόμη θέματα διπλωματικών στη γραμματεία.

Μετά τη λήξη της περιόδου διαβούλευσης, θα ακολουθήσει η περίοδος κατάθεσης και των επίσημων δηλώσεων στη Γραμματεία του Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων από 23/1 μέχρι 3/2/2012. (Παρακαλούμε διαβάστε τη συνημμένη επιστολή)

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι θα πρέπει να καταθέσετε συμπληρωμένα τα δύο έντυπα:

1. Το έντυπο δήλωσης Θέματος της Διπλωματικής Εργασίας (συνημμένο έντυπο)
  2. Το έντυπο "Υπεύθυνη Δήλωση" (σελίδα 16, του Οδηγού συγγραφής διπλωματικής εργασίας).

Τα δύο αυτά έντυπα, θα πρέπει να τα παραδώσετε στη Γραμματεία μέχρι 3 Φεβρουαρίου 2012. Σας υπενθυμίζουμε ότι το Θέμα της Διπλωματικής Εργασίας θα πρέπει να είναι σχετικό με την εξειδίκευση που έχετε επιλέξει.