Βρίσκεστε εδώ:: Δήλωση Εξειδίκευσης και Μαθημάτων Επιλογής Γ' Εξαμήνου

Δήλωση Εξειδίκευσης και Μαθημάτων Επιλογής Γ' Εξαμήνου

Παρακαλούμε να δηλώσετε την Εξειδίκευση  και τα μαθήματα  επιλογής, που επιθυμείτε να παρακολουθήσετε, αφού  πρώτα δείτε τις περιγραφές όλων των μαθημάτων στο site: http://mba.uom.gr/ (Περιεχόμενο Σπουδών). Θα πρέπει να παραδώσετε στη Γραμματεία το συνημμένο έντυπο (Δήλωση Μαθημάτων Επιλογής) μέχρι 19 Ιανουαρίου 2013. Το έντυπο της δήλωσης των μαθημάτων, μπορεί να σταλεί με Fax, email ή κάτω από την πόρτα της Γραμματείας ΜΒΑ (το απόγευμα). Παρακαλούμε να μην υπερβείτε την ανωτέρω ημερομηνία διότι, λόγω πίεσης χρόνου, το πρόγραμμα θα εκδοθεί σύμφωνα με τις δηλώσεις που θα υπάρχουν στη Γραμματεία ως τις 19 Ιανουαρίου.

Σας ενημερώνουμε ότι:

1. ο ελάχιστος αριθμός φοιτητών για να λειτουργήσει μια εξειδίκευση είναι επτά (7) φοιτητές.
  2. ο ελάχιστος αριθμός φοιτητών για να πραγματοποιηθεί ένα μάθημα είναι έξι (6) φοιτητές.

• Aλλαγή εξειδίκευσης: ως τις 16/02/2013 (την πρώτη εβδομάδα των μαθημάτων)
  • Αλλαγές μαθημάτων: ως τις 23/02/2013 (μέχρι το τέλος της δεύτερης εβδομάδας από την έναρξη των μαθημάτων)

Μετά τις 23/02/2013, δεν θα γίνει δεκτή καμία αλλαγή μαθημάτων.

Έναρξη εξαμήνου: 15/02/2013.

Σημειώνουμε ότι: λόγω συνταξιοδότησης της Καθηγήτριας κας Ξηροτύρη - Κουφίδου Στέλλας, ενδεχομένως να αλλάξει η περιγραφή των μαθημάτων που δίδασκε. Για οποιαδήποτε αλλαγή θα σας ενημερώσουμε το συντομότερο δυνατόν.

Καλά Χριστούγεννα & Καλή Xρονιά!

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ