Βρίσκεστε εδώ:: Περίοδος Διαβούλευσης 2013

Περίοδος Διαβούλευσης 2013

Σας ενημερώνουμε ότι η Ειδική Διατμηματική Επιτροπή του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (αρ. συν. 13/2-6-2011) αποφάσισε να τροποποιήσει τη διαδικασία ανάθεσης  διπλωματικών εργασιών  προκειμένου να δοθεί η ευκαιρία σε όλους τους φοιτητές να μιλήσουν με τον διδάσκοντα που τους ενδιαφέρει.

Η χρονική περίοδος διαβούλευσης θα είναι από 12/04/2013 μέχρι 24/5/2013.

Την περίοδο αυτή οι φοιτητές συζητούν με τους διδάσκοντες αλλά δεν αποστέλλονται ακόμη θέματα διπλωματικών στη γραμματεία.

Μετά τη λήξη της περιόδου διαβούλευσης, θα ακολουθήσει η περίοδος κατάθεσης και των επίσημων δηλώσεων στη Γραμματεία του Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων από 27/5 μέχρι και 14/6/2013.

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι θα πρέπει να καταθέσετε συμπληρωμένα τα δύο έντυπα:

1. Το έντυπο δήλωσης Θέματος της Διπλωματικής Εργασίας (συνημμένο έντυπο)
  2. Το έντυπο "Υπεύθυνη Δήλωση" (σελίδα 16, του Οδηγού συγγραφής διπλωματικής εργασίας).

Τα δύο αυτά έντυπα, θα πρέπει να τα παραδώσετε στη Γραμματεία μέχρι 14 Ιουνίου 2013.

Σας υπενθυμίζουμε ότι το Θέμα της Διπλωματικής Εργασίας θα πρέπει να είναι σχετικό με την εξειδίκευση που έχετε επιλέξει.

Από τη Γραμματεία