Βρίσκεστε εδώ:: Βιωματικά Σεμινάρια Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας

Βιωματικά Σεμινάρια Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας

«Βιωματικά Σεμινάρια Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας»

Το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ) προσφέρει στους φοιτητές του δύο σεμινάρια με τίτλο: « Σεμινάρια Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας», τα οποία θα πραγματοποιηθούν στις 23.09.2016 (Βιογραφικό Σημείωμα και Συνοδευτική Επιστολή) και στις 24.09.2016 (Προετοιμασία και Διαχείριση της Συνέντευξης επιλογής).

Τίτλος: Βιωματικά Σεμινάρια Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας»

Θεματικές ενότητες : 1η: 23.09.2016 (Βιογραφικό Σημείωμα και Συνοδευτική Επιστολή)
             2η: 24.09.2016 (Προετοιμασία και Διαχείριση της Συνέντευξης επιλογής)

Εισηγήτρια : Παναγιωτίδου Σοφία, Σύμβουλος Σταδιοδρομίας Γραφείου Διασύνδεσης Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Χώρος: Αίθουσα Συνεδρίων (Κτίριο Γ, 1οςόροφος)

Δεν υπάρχει καμία οικονομική επιβάρυνση για την συμμετοχή στα «Βιωματικά Σεμινάρια Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας», τα οποία μπορούν να παρακολουθήσουν οι φοιτητές όλων των εξαμήνων του Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ).