Βρίσκεστε εδώ:: Δήλωση Μαθημάτων Επιλογής Κατεύθυνσης Γ' Εξαμήνου

Δήλωση Μαθημάτων Επιλογής Κατεύθυνσης Γ' Εξαμήνου

Παρακαλούμε να δηλώσετε τα τρία (3) μαθήματα επιλογής, που επιθυμείτε να παρακακολουθήσετε, μέχρι 21/01/2017

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής Κατεύθυνσης: ΓΕΝΙΚΟ MBA, πατήσετε εδώ

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής Κατεύθυνσης: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ, πατήσετε εδώ

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής Κατεύθυνσης: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, πατήσετε εδώ

Mπορείτε να δείτε τις περιγραφές των μαθημάτων του Γ' εξαμήνου στο site : http://mba.uom.gr (Περιέχομενο Σπουδών)

Σας υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με τον Ενιαίο Κανονισμό:

• Για να πραγματοποιηθεί ένα μάθημα επιλογής πρέπει να επιλεγεί τουλάχιστον από 6 φοιτητέςΑλλαγή μαθήματος μπορεί να γίνει μέχρι τη δεύτερη εβδομάδα μαθημάτωνΑυτό ισχύει μόνο στην περίπτωση που οι αλλαγές αυτές δεν επιφέρουν ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος, με βάση τις αρχικές δηλώσεις. Ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος επιλογής μπορεί να γίνει δεκτή μόνον εφόσον ζητηθεί αλλαγή μαθήματος από το (50% +1) των φοιτητών που επέλεξαν αρχικά το μάθημα (μέχρι το τέλος της βʼ εβδομάδας).
  • Πραγματοποιούνται τα τέσσερα (4) μαθήματα επιλογής που έχουν τις περισσότερες δηλώσεις φοιτητών
  • Έναρξη μαθημάτων Α' εξαμήνου: 17/02/2017