Βρίσκεστε εδώ:: Δήλωση Μαθήματος Επιλογής Β' Εξαμήνου

Δήλωση Μαθήματος Επιλογής Β' Εξαμήνου

Παρακαλούμε να δηλώσετε το μάθημα επιλογής που επιθυμείτε να παρακολουθήσετε, συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα, έως τις 2/02/2017. Για τη συμπλήρωση της φόρμας απαιτείται σύνδεση στο λογαριασμό του Πανεπιστημίου (username@uom.edu.gr)

Επίσης παρακαλούμε το Επώνυμο και Όνομά σας να συμπληρωθεί με κεφαλαία.

Για να δηλώσετε το μάθημα επιλογής του Β' εξαμήνου πατήσετε εδώ

Mπορείτε να δείτε τις περιγραφές των μαθημάτων του Γ' εξαμήνου στο site : http://mba.uom.gr (Περιέχομενο Σπουδών)

Σας υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με τον Ενιαίο Κανονισμό:

• Για να πραγματοποιηθεί ένα μάθημα επιλογής πρέπει να επιλεγεί τουλάχιστον από 6 φοιτητέςΑλλαγή μαθήματος μπορεί να γίνει μέχρι τη δεύτερη εβδομάδα μαθημάτωνΑυτό ισχύει μόνο στην περίπτωση που οι αλλαγές αυτές δεν επιφέρουν ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος, με βάση τις αρχικές δηλώσεις. Ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος επιλογής μπορεί να γίνει δεκτή μόνον εφόσον ζητηθεί αλλαγή μαθήματος από το (50% +1) των φοιτητών που επέλεξαν αρχικά το μάθημα (μέχρι το τέλος της βʼ εβδομάδας).
  • Πραγματοποιούνται τα τέσσερα (4) μαθήματα επιλογής που έχουν τις περισσότερες δηλώσεις φοιτητών
  • Έναρξη προπαρασκευαστικού Μαθήματος: 7/02/2017
  • Έναρξη μαθημάτων Α' εξαμήνου: 13/02/2017