Βρίσκεστε εδώ:: Αλλαγή Μαθήματος Επιλογής Α' Εξαμήνου

Αλλαγή Μαθήματος Επιλογής Α' Εξαμήνου

Παρακαλούμε να δηλώσετε το μάθημα επιλογής (Α' εξαμήνου), που επιθυμείτε να αλλάξετε, συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα, έως τις 25/02/2017. Για τη συμπλήρωση της φόρμας απαιτείται σύνδεση στο λογαριασμό του Πανεπιστημίου ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ).

Το σύστημα για την αλλαγή μαθήματος θα κλείσει στις 25/02/2017 και ώρα 23:55μ.μ.

Επίσης σας υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με τον Ενιαίο Κανονισμό:

"Στο Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, οι μεταπτυχιακοί φοιτητές έχουν το δικαίωμα αλλαγής στα μαθήματα επιλογής ως το τέλος της β' εβδομάδας του κάθε εξαμήνου, μόνο στην περίπτωση που οι αλλαγές αυτές δεν επιφέρουν ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος, με βάση τις αρχικές δηλώσεις. Ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος επιλογής μπορεί να γίνει δεκτή μόνον εφόσον ζητηθεί αλλαγή μαθήματος από το (50% +1) των φοιτητών που επέλεξαν αρχικά το μάθημα (μέχρι το τέλος της β' εβδομάδας)."

Για την υποβολή της αλλαγής μαθήματος του Β' εξαμήνου, πατήσετε εδώ