Βρίσκεστε εδώ:: Δήλωση Μαθημάτων Επιλογής Κατεύθυνσης Γ' Εξαμήνου (εαρινού 2017-2018)

Δήλωση Μαθημάτων Επιλογής Κατεύθυνσης Γ' Εξαμήνου (εαρινού 2017-2018)

Παρακαλούμε να δηλώσετε τα τρία (3) μαθήματα επιλογής, που επιθυμείτε να παρακολουθήσετε, μέχρι 13/01/2018

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής Κατεύθυνσης: ΓΕΝΙΚΟ MBA, πατήσετε ΕΔΩ

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής Κατεύθυνσης: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ, πατήσετε ΕΔΩ

Για να δηλώσετε τα 3 μαθήματα επιλογής Κατεύθυνσης: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ, πατήσετε ΕΔΩ

Μπορείτε να δείτε τις περιγραφές των μαθημάτων του Γ' εξαμήνου στο site : http://mba.uom.gr (Περιεχόμενο Σπουδών)

Σας υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με τον Ενιαίο Κανονισμό:

• Για να πραγματοποιηθεί ένα μάθημα επιλογής πρέπει να επιλεγεί τουλάχιστον από 6 φοιτητές.
  • Αλλαγή μαθήματος μπορεί να γίνει μέχρι τη δεύτερη εβδομάδα μαθημάτων. Αυτό ισχύει μόνο στην περίπτωση που οι αλλαγές αυτές δεν επιφέρουν ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος, με βάση τις αρχικές δηλώσεις. Ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος επιλογής μπορεί να γίνει δεκτή μόνον εφόσον ζητηθεί αλλαγή μαθήματος από το (50% +1) των φοιτητών που επέλεξαν αρχικά το μάθημα (μέχρι το τέλος της βʼ εβδομάδας).
  • Πραγματοποιούνται τα τέσσερα (4) μαθήματα επιλογής που έχουν τις περισσότερες δηλώσεις φοιτητών

Έναρξη μαθημάτων Γ' εξαμήνου: 23/02/2018.