Βρίσκεστε εδώ:: Δήλωση Μαθήματος Επιλογής Α' Εξαμήνου (Εαρινό 2017-2018)

Δήλωση Μαθήματος Επιλογής Α' Εξαμήνου (Εαρινό 2017-2018)

Παρακαλούμε να δηλώσετε το μάθημα επιλογής που επιθυμείτε να παρακολουθήσετε, συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα, έως τις 3/02/2018.

Επίσης, παρακαλούμε το Επώνυμο και Όνομά σας να συμπληρωθεί με κεφαλαία.

Για να δηλώσετε το μάθημα επιλογής του Α' εξαμήνου πατήσετε ΕΔΩ

Mπορείτε να δείτε τις περιγραφές των μαθημάτων του Α' εξαμήνου στο μενού Περιεχόμενο Σπουδών http://mba.uom.gr/el/periexomenospoudwn/eksminob/epiloghs.html

Σας υπενθυμίζουμε ότι :

• Για να πραγματοποιηθεί ένα μάθημα επιλογής πρέπει να επιλεγεί τουλάχιστον από 6 φοιτητές.
  • Αλλαγή μαθήματος μπορεί να γίνει μέχρι τη δεύτερη εβδομάδα μαθημάτων. Αυτό ισχύει μόνο στην περίπτωση που οι αλλαγές αυτές δεν επιφέρουν ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος, με βάση τις αρχικές δηλώσεις. Ακύρωση της διδασκαλίας ενός μαθήματος επιλογής μπορεί να γίνει δεκτή μόνον εφόσον ζητηθεί αλλαγή μαθήματος από το (50% +1) των φοιτητών που επέλεξαν αρχικά το μάθημα (μέχρι το τέλος της βʼ εβδομάδας).
  • Έναρξη μαθημάτων Ά εξαμήνου 23/02/2018