Βρίσκεστε εδώ:: Τελετή Αναγόρευσης της Α.Ε. του Προέδρου της Δημοκρατίας της Βουλγαρίας Κυρίου ROSEN PLEVNELIEV σε Επίτιμο Διδάκτορα του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Οι Πρυτανικές Αρχές του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και το Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την Τελετή Αναγόρευσης της Α.Ε. του Προέδρου της Δημοκρατίας της Βουλγαρίας Κυρίου Rosen Plevneliev ως Επίτιμου Διδάκτορα του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 5 Ιουλίου 2012 και ώρα 5.00 μ.μ., στο Αμφιθέατρο Τελετών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Πρόγραμμα Εκδήλωσης