Βρίσκεστε εδώ:: Ημέρες Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας 2013

Ημέρες Σχεδιασμού Σταδιοδρομίας 2013

Αγαπητοί φοιτητές και απόφοιτοι των Δ.Π.Μ.Σ.

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας σας προσκαλεί να συμμετέχετε στις ΗΜΕΡΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ 2013 με τον τίτλο ADMISSION IS POSSIBLE στις 4- 5 Ιουλίου 2013, στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας για:

• να εξοικειωθείτε: με τη διαδικασία της συνέντευξης επιλογής σε πραγματικές συνθήκες επαγγελματικής επιλογής
  • να διεκδικήσετε: μία θέση εργασίας που σας ενδιαφέρει άμεσα ή μελλοντικά
  • να ενημερωθείτε: για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επιστημονικό ανθρώπινο δυναμικό του κλάδου σας
  • να μάθετε: για τη ζήτηση της ειδικότητάς σας και για τις προοπτικές απασχόλησης στον τομέα που σας ενδιαφέρει
  • να συναντήσετε: στελέχη διαφόρων επιχειρήσεων διευρύνοντας των κύκλο των επαγγελματικών σας γνωριμιών
  • να διερευνήσετε τις δυνατότητες απασχόλησής σας στο εξωτερικό ή σε άλλες πόλεις της Ελλάδας

Δείτε όλες τις αναλυτικές πληροφορίες και τη διαδικασία δήλωσης συμμετοχής στην ιστοσελίδα της εκδήλωσης http://career.uom.gr/dview/go/hss2013 ή απευθυνθείτε στο Γραφείο Διασύνδεσης στα τηλέφωνα 2310-891342/359, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .

Προθεσμία δηλώσεων συμμετοχής: 24/6/2013

Σημ.: οι δηλώσεις των εταιριών που θα συμμετέχουν στην εκδήλωση γίνονται παράλληλα με τις αιτήσεις υποψηφίων, οπότε η σχετική λίστα θα ενημερώνεται καθημερινά μέχρι την προθεσμία λήξης συμμετοχών (24/4/2013)