Βρίσκεστε εδώ:: Ορκωμοσία Φοιτητών MBA

Ορκωμοσία Φοιτητών MBA

Την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2013 και ώρες 19:00-20:00, στο Αμφιθέατρο Τελετών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, θα πραγματοποιηθεί η Τελετή Ορκωμοσίας των Μεταπτυχιακών Φοιτητών των Διατμηματικών Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών.

Πρόγραμμα Τελετής

18:50

• Έναρξη της εκδήλωσης
  • Είσοδος των μεταπτυχιακών φοιτητών

19:00

• Είσοδος του Πρύτανη του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Καθηγητή κ. Ιωάννη Χατζηδημητρίου και των Προέδρων των Διατμηματικών Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών.

19:05

• Ανάγνωση του όρκου από τους φοιτητές που πρώτευσαν: κα Κατσικάρη Ειρήνη και κο Κουϊμτζή Απόστολο.
  • Χαιρετισμός του Πρύτανη του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, κ. Ιωάννη Χατζηδημητρίου, Καθηγητή.
  • Χαιρετισμοί των Προέδρων των Διατμηματικών Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών.
  • Χαιρετισμός αντιπροσώπου του Συλλόγου Αποφοίτων του Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (MBA).
  • Χαιρετισμός του κ. Λιαρετίδη Κωνσταντίνου, Αποφοίτου του Δ.Π.Μ.Σ. στα Πληροφοριακά Συστήματα (MIS), Τεχνικού Διευθυντή ΚΛΕΜΑΝ ΕΛΛΑΣ Α.Β.Ε.Ε.

19:20

• Απονομή των Μεταπτυχιακών Διπλωμάτων