Βρίσκεστε εδώ:: 9ος Διαγωνισμός Ελλάδας GMC

9ος Διαγωνισμός Ελλάδας GMC

Ο GMC είναι ο μεγαλύτερος Διεθνής Διαγωνισμός Επιχειρηματικής Στρατηγικής με παρουσία σε περισσότερες από 30 χώρες, στον οποίο συμμετέχουν φοιτητές από όλα τα εκπαιδευτικά ιδρύματα της Ελλάδας. Διεξάγεται στο Internet και φέρει τη διαπίστευση EFMD (European Foundation οf Management Development). Τελεί υπό την αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας και του Υπουργείου Ανάπτυξης & Ανταγωνιστικότητας. Η νικήτρια ομάδα της Ελλάδας εκπροσωπεί τη χώρα μας στο Διεθνή Τελικό, ο οποίος φέτος διεξάγεται στο Sochi της Ρωσίας. Οι φοιτητές και τα πανεπιστήμια συμμετέχουν χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το διαγωνισμό μπορείτε να ανατρέξετε στην αντίστοιχη ιστοσελίδα: www.worldgmc.com/greece

Οι δηλώσεις συμμετοχών γίνονται στην ιστοσελίδα: www.worldgmc.com/greece μέχρι και την Κυριακή 22.12.13.