Βρίσκεστε εδώ:: Ορκωμοσία Φοιτητών MBA

Ορκωμοσία Φοιτητών MBA

Την Παρασκευή 4 Απριλίου 2014 και ώρες 19:00-20:00, στο Αμφιθέατρο Τελετών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, θα πραγματοποιηθεί η Τελετή Ορκωμοσίας των Μεταπτυχιακών Φοιτητών των Διατμηματικών Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών.

18:50

Έναρξη της εκδήλωσης
Είσοδος των μεταπτυχιακών φοιτητών

19:00

Είσοδος του Αντιπρύτανη του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, Καθηγητή κ. Χάρρυ Παπαπανάγου και των Προέδρων των Διατμηματικών Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών.

19:05

Ανάγνωση του όρκου από τον φοιτητή που πρώτευσε: κ. Μάνο Αναστασιάδη (Δ.Π.Μ.Σ. στα Πληροφοριακά Συστήματα – MIS).
Χαιρετισμός του Αντιπρύτανη του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, κ. Χάρρυ Παπαπανάγου, Καθηγητή και των Προέδρων των Διατμηματικών Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών.
Χαιρετισμός κ. Σάββα Κουσκουρίδη, γ.γ. του Συλλόγου Διπλωματούχων του Δ.Π.Μ.Σ. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων.
Χαιρετισμός κ. Σπύρου Ξανθόπουλου, Μηχανικού Υπολογιστών Πληροφορικής, Αποφοίτου του Δ.Π.Μ.Σ. στα Πληροφοριακά Συστήματα (MIS).

19:20

Απονομή των Μεταπτυχιακών Διπλωμάτων.

20:00

Πέρας της τελετής.