Βρίσκεστε εδώ:: Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Δύο Εξωτερικούς Συνεργάτες

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Δύο Εξωτερικούς Συνεργάτες

Το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Οικονομικών & Κοινωνικών Επιστημών στο πλαίσιο υλοποίησης από τον Ειδικό Λογαριασμό Κονδυλίων Έρευνας (Επιτροπή Ερευνών) του αυτοχρηματοδοτούμενου έργου με τίτλο: «Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) στη Διοίκηση Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας Οικονομικών και Κοινωνικών Επιστημών» προσκαλεί δύο (2) εξωτερικούς συνεργάτες να παράσχουν έργο μετά από διαδικασία αξιολόγησης βιογραφικών σημειωμάτων, τίτλων σπουδών, λοιπών δικαιολογητικών καθώς και των ιδίων των υποψηφίων, με σύμβαση ανάθεσης έργου.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο συνημμένο έγγραφο της προκήρυξης.