Βρίσκεστε εδώ:: Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας στο πλαίσιο υλοποίησης από τον Ειδικό Λογαριασμό Κονδυλίων Έρευνας του αυτοχρηματοδοτούμενου έργου με τίτλο: «Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Π.Μ.Σ.) στη Διοίκηση Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Μακεδονίας» προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους να παράσχουν έργο μετά από διαδικασία αξιολόγησης βιογραφικών σημειωμάτων, τίτλων σπουδών, λοιπών δικαιολογητικών καθώς και των ιδίων των υποψηφίων, με σύμβαση ανάθεσης έργου, ως εξής:

Α. Έναν (1) εξωτερικό συνεργάτη (Κωδικός Θέσης: Α) για τις ανάγκες Υποστήριξης του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων με ειδικότερο παραδοτέο έργο την εξυπηρέτηση και υποστήριξη των φοιτητών και αποφοίτων του Δ.Π.Μ.Σ. όσον αφορά την απασχόληση και σταδιοδρομία στο πλαίσιο υλοποίησης του άνω αυτοχρηματοδοτούμενου έργου για το χρονικό διάστημα από την έγκριση της ανάθεσης και μέχρι δώδεκα (12) μήνες με δυνατότητα συνέχισης της συνεργασίας, μετά από έγκριση των αρμοδίων οργάνων και εφόσον πληρούνται οι προϋποθέσεις του Νόμου, με συνολική προβλεπόμενη αμοιβή ύψους 21.000,00€ (είκοσι ενός χιλιάδων ευρώ).

Στα παρακάτω έγγραφα μπορείτε να βρείτε την προκήρυξη της θέσης, καθώς και το έντυπο υποβολής αίτησης.